Czym jest ONe?

One to nowoczesne rozwiązanie e-commerce zbudowane z myślą o sprzedaży Biznes to Biznes, które łączy ze sobą wieloletnie doświadczenie cyfrowej transformacji z najnowocześniejszą technologią budowania aplikacji internetowych.

Czyli płacisz jedną miesięczną opłatą, która odpowiada za wszystkie obszary związane z posiadaniem platformy e-commerce: hosting, utrzymanie, rozwój i dostęp do technologii. Nie musisz posiadać własnego zespołu programistów, wynajmować serwerów czy płacić dodatkowo za każdą zmianę w sklepie czy usunięcie błędu. W ONE wszystko zawarte jest w jednej opłacie.

Rozliczenie w modelu Saas

Zbudowany przez biznes i dla biznesu

Inspiracją do zbudowania technologii ONE była rynkowa pustynia w rozwiązaniach, które w pełni spełniałyby wyjątkowe wymagania związane z obsługą klientów B2B. Założyciele i inicjatorzy projektu ONE, wcześniej przez lata pracowali nad modyfikacją technologii B2C tak aby maksymalnie dopasować ją do wysokich wymagań klienta B2B.

Umieszczona w chmurze Amazon

Chmura AWS (Amazon Web Services) to nowoczesne zasoby serwerowe, które automatycznie dopasowują moce obliczeniowe do aktualnego zapotrzebowania. Rozwiązania Amazon to najwyższy poziom bezpieczeństwa, technologii i elastyczności

Adaptery B2C zamiast technologii docelowej

Niewielka wiedza o cyfrowym świecie w tradycyjnym handlu

Wysokie koszty zbudowania i utrzymania wartościowej technologii B2B

Długi czas wdrożenia

technologii B2B

Dlaczego powstał ONe?

Bądź bliżej swoich klientów

Założenia dla One

ONe to technologia e-commerce, której zadaniem jest skupienie obu stron relacji B2B w nowoczesnych, przyjaznym

i funkcjonalnym środowisku internetowym.

Nasze rozwiązanie to miejsce pracy zarówno dla kupujących jak i sprzedających.

Technologia ONE nie wymaga doświadczenia w budowanie, zasadach działania platform internetowych. Wbudowane rozwiązania to połączenie czytelnego i intuicyjnego interfejsu z niezbędnymi funkcjonalnościami platformy b2b.

Najnowocześniejsze

technologie

Dynamicznie rozwijane technologie e-commerce to duże wyzwanie podczas podejmowania decyzji, którą technologię wybrać. W ONe od samego początku stawialiśmy w technologie przyszłości, które dzisiaj są traktowane jak innowacje, ale za kilka lat będą podstawą każdego nowego e-commerce na świecie.

Zbudowana od podstaw

pod B2B

Przez lata prowadzone projekty technologiczne B2B uświadomiły nas jak potencjalnie trywialne wymagania klientów biznesowy nie są zapewniane przez popularne technologie e-commerce. Stąd nasza decyzja, aby ONE od samego początku spełniał 110% oczekiwań użytkowników biznesowych.

Prosta aplikacja

do zarządzania

Krótki czas

wdrożenia technologii

Chcemy aby nasza technologia była uruchamiana w kilka tygodni a nie w kilkanaście miesięcy. Długi proces wdrożenia technologii często gasi zapał całej organizacji do wdrożenia, stając się “niekończącym” i irytującym tematem w organizacji.

Niski koszt wdrożenia,

utrzymania i rozwoju

Tak aby w połączeniu z czasem wdrożenia, organizacja mogła szybko przejść z etapu decyzji do działającej platformy.

Panel handlowca

na platformie

W naszej ocenie handlowcy i przedstawiciele są podobnymi użytkownikami jak ich Klienci, tylko potrzebują do pracy innych informacji. Nasza technologia przenosi działy sprzedaży do przestrzeni, w której działa ich klient, aby jeszcze łatwiej, szybciej i w bardziej kompleksowy sposób obsługiwać większą liczbę Klientów.

Oszczędzamy twój czas i pieniądze

ONe to klucz do skutecznej transformacji cyfrowej twojej firmy.

Z nami zrobisz to szybciej, taniej, a efekty sprzedaży online zobaczysz już po kilku tygodniach, a nie miesiącach.

ZOBACZ DEMO

Dla kogo jest ONe?

PRODUCENCI

DYSTRYBUTOR

SPRZEDAWCA

One służy jako: witryna z katalogiem produktów, platforma do obsługi internetowego kanału sprzedaży dla aktualnych klientów, kanał pozyskiwania nowych partnerów

One służy jako: platforma sprzedażowa dla aktualnych klientów, kanał pozyskiwania nowych klientów, narzędzie do sprzedaży szerszej oferty produktowej, sklep e-commerce dla klienta końcowego (B2C)

One służy jako: narzędzie do zwiększenia zasięgu swojej aktualnej działalności, kanał pozyskiwania nowych klientów, narzędzie do zwiększenia sprzedaży w obszarze biznesowym i konsumenckim.

Zaufali nam

Z platformy ONe korzystają średnie i duże przedsiębiorstwa - producenci, dystrybutorzy i hurtownie.

Transformacja to nie tylko technologia

Strategia

Procesy

Ludzie

W naszych rozmowach widzimy jak często transformacja cyfrowa = sklep internetowy, jest to jednak błędne założenie.

Technologia jest w stanie przynieść bardzo korzystny wpływ biznes, ale tylko gdy znajduje się w odpowiednim otoczeniu,

zasilana danymi z zewnętrznych systemów, sterowana przez świadome ręce.

“Sprzedawać jak najwięcej”, to oczywiste. Tylko jak to zrobić, co i kto będzie nam potrzebny, jak chcemy tego dokonać,

co ma nas wyróżniać. To pytania, które są kluczowe przed rozpoczęciem prac nad transformacją cyfrową.

Gdzie chcemy być za kilka lat

Jaka technologia będzie potrzebna do realizacji strategii, jakie zadania, wymagania i cele będą przed nią stawiane, kiedy powinna być uruchomiona.

Dlaczego i jak chcemy cyfryzować

Choć wiele się mówi o “sztucznej inteligencji”, to nadal ta naturalna, wrodzona najskuteczniej jest w stanie przenieść Klienta ze świata off do świata online. Aby ta część transformacji cyfrowej odbyła się możliwie szybko i skutecznie, po stronie zespołu mu pojawić się przekonanie i wiedza, że technologia pomaga im i ich klientom.

Budowanie kompetencji

Wprowadzenie technologii do strategii firmy, bywa w pierwszej kolejności odbierane jako zagrożenie dla pracownik. Praca z zespołem ma za zadanie nie tylko uniknąć takiego odbioru, ale również zaangażowanie w proces budowy, uruchomienia i rozwoju technologii

Edukacja zespołu

Gdzie w procesie technologia może wspomóc, a może wręcz zastąpić działanie ludzkie. Jak zoptymalizowany proces powinien wyglądać? Jakie systemy powinny ze sobą współpracować, aby maksymalnie wykorzystać transformację.

Optymalizacja procesów

Technologia jest w stanie wymiernie pomóc w codziennych operacjach sprzedażowy tylko gdy te są wykonywane powtarzalnie, schematycznie, a wyjątki są wyjątkami nie regułą. Każdy z procesów trzeba dokładnie spisać, aby móc go później wdrożyć w wersji cyfrowej

Określenie procesów

Umów prezentację z ekspertem

Jeżeli szukasz technologii e-commerce do rozwoju biznesu. Skontaktuj się z nami, pomożemy nie tylko w obszarze technologicznym, ale również w całej transformacji cyfrowej.

Tomasz Jesztak

Partner Zarządzający

669 983 415