ONe

nowoczesna platforma sprzedaży B2B

ONe to technologia e-commerce, której zadaniem jest skupienie obu stron relacji B2B w nowoczesnych, przyjaznym i funkcjonalnym środowisku internetowym. Nasze rozwiązanie to miejsce pracy zarówno dla kupujących jak i sprzedających.

Założenia platformy

Prosta aplikacja

Technologia ONE nie wymaga doświadczenia w budowaniu, zasadach działania platform internetowych. Wbudowane rozwiązania to połączenie czytelnego i intuicyjnego interfejsu z niezbędnymi funkcjonalnościami platformy b2b.

Dynamicznie rozwijane technologie

e-commerce to duże wyzwanie podczas podejmowania decyzji, 

którą technologię wybrać. 

W ONe od samego początku stawialiśmy w technologie przyszłości, które dzisiaj są traktowane jak innowacje, ale za kilka lat będą podstawą każdego nowego e-commerce na świecie.

Najnowocześniejsze technologie

Przez lata prowadzone projekty technologiczne B2B uświadomiły nas jak potencjalnie trywialne wymagania klientów biznesowy nie są zapewniane przez popularne technologie e-commerce. Stąd nasza decyzja, aby ONE od samego początku spełniał 110% oczekiwań użytkowników biznesowych.

Zbudowana od podstaw pod B2B

Niski koszt wdrożenia,

utrzymania i rozwoju

Tak aby w połączeniu z czasem wdrożenia, organizacja mogła szybko przejść z etapu decyzji do działającej platformy.

Chcemy aby nasza technologia była uruchamiana w kilka tygodni a nie w kilkanaście miesięcy.Długi proces wdrożenia technologii często gasi zapał całej organizacji do wdrożenia, stając się “niekończącym” i irytującym tematem w organizacji.

Krótki czas

wdrożenia technologii

W naszej ocenie handlowcy i przedstawiciele są podobnymi użytkownikami jak ich Klienci, tylko potrzebują do pracy innych informacji. Nasza technologia przenosi działy sprzedaży do przestrzeni, w której działa ich klient, aby jeszcze łatwiej, szybciej i w bardziej kompleksowy sposób obsługiwać większą liczbę Klientów.

Przeniesienie pracy handlowców

do obszaru online

  • ponad 50 gotowych funkcji B2B
  • Pełna responsywność i dostępność na urządzeniach mobilnych przy użyciu technologii PWA
  • Szybkie wdrożenie dzięki gotowym integracjom z popularnymi systemami finansowo-księgowymi

ONe to platforma eCommerce dopasowana do potrzeb handlu B2B. Stworzona i rozwijana przez praktyków handlu, nie musisz już przepłacać i wymyślać funkcjonalności od zera.

Platforma eCommerce stworzona z myślą o profesjonalnym handlu B2B

Jak powstało narzędzie ONe?


ONe to przedsięwzięcie zainicjowane przez Allwins oraz firmę Unity Group, która jako lider transformacji cyfrowej, od ponad 20 lat wytwarza i dostosowuje rozwiązania IT dla swoich Klientów.

Postanowiliśmy połączyć nasze kompetencje biznesowe i technologiczne, ponieważ wiemy, że uzupełniające się doświadczenia naszych firm, pozwalają nam stworzyć nowoczesne, stabilne i dopasowane do specyfiki rynku B2B rozwiązanie dla biznesu.

Czym jest ONe?

Umieszczona w chmurze Amazon

Chmura AWS (Amazon Web Services) to nowoczesne zasoby serwerowe, które automatycznie dopasowują moce obliczeniowe do aktualnego zapotrzebowania. Rozwiązania Amazon to najwyższy poziom bezpieczeństwa, technologii i elastyczności

Rozliczenie w modelu Saas

Czyli płacisz jedną miesięczną opłatą, która odpowiada za wszystkie obszary związane z posiadaniem platformy e-commerce: hosting, utrzymanie, rozwój i dostęp do technologii. Nie musisz posiadać własnego zespołu programistów, wynajmować serwerów czy płacić dodatkowo za każdą zmianę w sklepie czy usunięcie błędu. W ONE wszystko zawarte jest w jednej opłacie.

Zbudowany przez biznes i dla biznesu

Inspiracją do zbudowania technologii ONE była rynkowa pustynia w rozwiązaniach, które w pełni spełniałyby wyjątkowe wymagania związane z obsługą klientów B2B. Założyciele i inicjatorzy projektu ONE, wcześniej przez lata pracowali nad modyfikacją technologii B2C tak aby maksymalnie dopasować ją do wysokich wymagań klienta B2B.

One to nowoczesne rozwiązanie e-commerce zbudowane z myślą o sprzedaży Biznes to Biznes, które łączy ze sobą wieloletnie doświadczenie cyfrowej transformacji z najnowocześniejszą technologią budowania aplikacji internetowych.

Zaufali nam

Z platformy ONe korzystają średnie i duże przedsiębiorstwa - producenci, dystrybutorzy i hurtownie.

Pozostańmy w kontakcie

Tomasz Jesztak

Partner Zarządzający

669 983 415

allwins@allwins.org